−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 68 godzin 46 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Zmiękcz swoje ciało dzięki optycznym oszustwom!

  %09. %09. %2013      Ze świata mody

Niemal każda kobieta jest niezadowolona ze swojej postaci, jak wynika z badań, ale każdy z nas może wyglądać świetnie i przy użyciu odpowiedniej mody, przynajmniej trochę bliżej ideału. Czy chcesz wiedzieć, jak ubrać się najlepiej, aby schlebiać swoją postać? Czasami może to być trudne, więc damy ci wskazówki, jak to zrobić.

Jednym z najprostszych sposobów pracy z ciałem jest używanie złudzeń optycznych. Poniższy rysunek pokazuje, jak efektywne może być:

Linie

Wszystkie linie na obrazku mają tę samą długość, ale najdłuższa wygląda na prawej. Interesujące, prawda? Wystarczy poprawnie zakończyć linie.

Złudzenie optyczne 1 - Linie pionowe

Pionowo-1

Linie pionowe mają efekt wyszczuplający, niezależnie od tego, czy umieścisz je w dowolnym miejscu. Dlatego wyglądasz szczuplej, na przykład w pionowej koszuli w paski lub spodniach do spodni. Jak widać na powyższym rysunku, sylwetka po prawej stronie wygląda na szczuplejszą, chociaż obie figury mają ten sam rozmiar.

Linie pionowe-

Ważne jest również położenie pionowych linii. Im bliżej ciebie, tym łagodniejszy będziesz. Znów mamy dwie figurki tego samego rozmiaru, ale ta po prawej wygląda na cieńszą.

Optical Misconception 2 - Linia pozioma

Linie poziome

Mówi się, że linie poziome rozciągną cię, to prawda, szczególnie jeśli umieścisz je na większej części ciała. Sukienki po lewej stronie bez poziomej kreski pojawiają się na figurze węższej niż te z prawej strony, gdzie są zrywane dokładnie tam, gdzie postać się rozwija.

Poziome umieszczenie-

Możesz jednak użyć linii poziomych na swoją korzyść. Jeśli umieścisz je poprawnie. Jak widać na powyższych rysunkach, figura z lewej i prawej strony wydaje się najcieńsza, a środkowa, która jest podzielona w środku, wydaje się najgrubsza. Im bardziej rozszerzasz (wymagane) części, tym bardziej uzyskujesz efekt szczuplejszy.

Złudzenie optyczne 3. - Przekątna

Linie ukośne

Ukośne linie tworzą niesamowity efekt, podobnie jak pionowe linie. I nie ważne gdzie umieścisz to na swoim ciele. Widać, że po prawej stronie ukośny efekt został utworzony za pomocą ukośnych linii, a nie prostopadłych linii po lewej stronie.

Złudzenia optyczne są bardzo prostym i interesującym narzędziem w wyborze odpowiedniego ubrania . Żywiołowy motyw ubioru i niszczące sztuczki mody istnieją. Po prostu chce wiedzieć, co jest słuszne. Po przeczytaniu tego artykułu jest jednak jasne, że nie popełnisz błędu;) Bądź inny ...

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?