−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 40 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Zmiana wizji z Different.cz i Design Block

  26. 03. 2015      Ze świata mody

Nasz zespół Different.cz zdecydował się na przekształcenie wizji, która jest dziś popularna. Ani was, naszych fanów, nie chcieliśmy przygotowywać tego doświadczenia. W naszych filmach na temat naszej modnej telewizji internetowej DifferentTV.cz ogłosiliśmy we wrześniu możliwość udziału w tej transformacji.

Twoim jedynym zadaniem było wysłanie do nas e-maila zawierającego informacje o Tobie wraz ze zdjęciem. Do tej zmiany zgłosiło się kilkudziesięciu entuzjastów. Pani Andrea została ostatecznie wybrana z "Far" Pardubice, która była bardzo zadowolona ze zmiany i przybyła z całą rodziną.

Przekształcenie nastąpiło 13.10.2014, kiedy to po raz pierwszy odwiedziliśmy Studio Projektowe . Tam, w rękach profesjonalnego makijażystki, stylistki i fryzjera Dity Nosková Bezděková, przeszła zmianę w zakresie ścinania i widzenia.

Transformacja Transformacja rozpoczęła się w Design Block

Pani Andree była bardzo dobra po zmianie i była to prawdziwa zmiana!

Transformacja Pani Andrea po zespole Design Block

Brakowało jedynie dopracowania ogólnej zmiany widzenia za pomocą pięknych kolorów Desigual. Moda to sposób, w jaki wygląda, więc nowe ubrania za każdym razem, gdy chcesz zmienić, pomogą ci.

Tak więc przenieśliśmy się do naszego sklepu z kamieniami DIFFERENT.cz w Rooseveltova 9, Pilzno, gdzie w stylizacji pani Andrey uczestniczył zespół specjalistów z Different.cz, a szczególnie kierownik sklepu pani Simona Poláková.

Wybraliśmy 3 stroje (na wieczór, na bardziej wygodne noszenie i elegancki strój z kawałków Desigual).

Pani Andrea w sukience Desigual. Na stopach buta MEL. Pani Andrea w sukience Desigual. Na stopach buta MEL .

Nawet te sukienki Desigual się stawały Nawet te sukienki Desigual się stawały

Ponieważ pani Andree zrobiła dobrze po zmianie, możesz sam ocenić. Możesz znaleźć film tutaj lub przejść bezpośrednio tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=3CcLQiNH_og

Jeśli ty też chcesz wygrać zmianę, obserwuj nas, niech kolejna transformacja nie ma szans na ucieczkę! ;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?