−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 28 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Zmiany wizji z Different.cz i DesignBlock.cz - Pani Andrea - 41.DÍL - DIFFERENTTV.CZ

  %23. %10. %2014      Different TV CZ / SK

% wideo (y, 3CcLQiNH_og)%

Zmiany w wizjach są bardzo popularnym tematem. Od czasu do czasu chcemy trochę zmienić, dopasować i dopasować do nowego płaszcza. I dosłownie;)

W tej przemianie przeżyjesz piękny dzień z panią Andreą, Różnicą, a także z Design Block, ucząc się makijażu i nowej fryzury dla pani Andrei. Nasze przekształcone włosy mają teraz zdrowszy i gładszy wygląd. Kolorystyka włosów nie trwała długo, ponieważ pani Andrea i jej małe dzieci nie są w stanie regularnie chodzić do fryzjera. Transformacja włosów nie była tak istotna, a my szliśmy raczej drogą edycji.

Zmiany w zakresie wzroku i włosów są często przerażane przez kobiety, ale pani Andrea zmieniła się wraz ze zmianą. A przede wszystkim wiedziała, że ​​rodzina jedzie do zoo, więc miała dzień dla siebie i swojego uwodzenia;) Dita Noskova Bezdekova (właścicielka projektu Blocka) zabrała osobistą opiekę i doradziła Andree i kolory, które powinna unikaj produktów i produktów, które idealnie do tego pasują.

Pani Simona Poláková, kierownik handlu www.DifferentFashion.cz, ubrana w kilka kostiumów we współpracy ze swoją drużyną, panią Andreu. Stroje były w większości wykonane z hiszpańskiej marki Desigual , więc było jasne, że pani Andrea będzie świecić. To się spełniło i wszyscy obecni zgodzili się, że to dla niej bardzo dobre.

Syn Vojtíška wyraża sympatię swojej matki pod koniec teledysku, więc nie rezygnuj przed końcem;)

Po raz pierwszy zespoły z bloków różnych i projektowych spisały się znakomicie, więc możesz spodziewać się następnego. Tak, i śledź nas, aby nie przegapić kolejnego filmu.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?