−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 35 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Zmień z Different.cz i DesignBlock.cz - NIKOL

  09. 07. 2015      Different TV CZ / SK

% wideo (y, 62JaUUSO8EA)%

Transformacja jest jedną z najpopularniejszych tematów naszej http://www.DifferentTV.cz;) Poprzednia część z panią Andreą: Zmiana wizji - Pani Andrea odniosła wielki sukces, więc w tym filmie zapowiedzieliśmy kolejne podpisanie w następnej transformacji: Wnioski o zmianę . Wybraliśmy moją matkę na urlop macierzyński - Nikol - i było wspaniale, gdy znaleźliśmy Desigual i www.Different.cz, żeby być trochę serdeczną sprawą.

Nic dziwnego, że Desigual i Scotch & Soda były wystarczająco dobre;)

Przede wszystkim Nikol przeprowadził wstępne rozmowy i przeniósł cały zespół do urody Design Studio. Czekała na nas Dita Bezděková, właścicielka tego studia, która zaczęła pracować ze swoim zespołem nad transformacją.

Transformacja rozpoczęła się od fryzury, koloru i kroju. Wiedzieliśmy już, że Nikol będzie dobry;) Potem podążyła za makijażem, którym zajęła się Dita. Obejrzyj film sam, ponieważ cała transformacja się udała.

Kontynuowaliśmy grę Different, gdzie menedżer biznesowy Simona Poláková wybrała Nikola na kilka kreacji od marek Desigual i Scotch & Soda. Nasza opinia? Wyczyść dla JEDNEGO. Super dzień, super ludzie, zabawa, styl, moda, uroda.

Sen każdej kobiety;) Dziękuję Nikolowi i czekamy na kolejną transformację;)

Opublikowany przez: Milan Polák

Podobał Ci się ten artykuł?