−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 45 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Zostań w domu w dobrym stylu

  %05. %11. %2020      Ze świata mody

Ostatnio często słyszymy „zostań w domu”, nie sądzisz? Niektórzy z nas witają więcej czasu z rodziną w zaciszu domowym, inni mogą czuć się trochę uwięzieni. Ale my Różnicowaci postanowiliśmy szukać radości nawet w drobiazgach i uprzyjemniać chwile spędzone w domu.

Widziałeś na przykład nowe puszyste koce Hip ? Lubimy zagłębiać się w nie podczas oglądania filmu lub po prostu leniuchując. W tym samym designie znajdziesz również stylowe poduszki, a nawet pościel. Ale wtedy duże ryzyko, że w Twoim domu będzie tak pięknie, że nawet nie będziesz chciał wychodzić.

Z pewnością nie może zabraknąć świec zapewniających komfort w domu! Płonący płomień działa kojąco, a zapach marki Woodwick wywołuje idealną atmosferę. Ponadto ich knoty pękają jak ogień w kominku, co jest wyimaginowaną wisienką na torcie prawdziwego relaksu.

Chcesz filiżankę kawy lub herbaty? Ciesz się tym z uroczych kubków Anekke . Ich projekty zaprowadzą cię do gwiazd.

Nie zapominaj o sobie, czyli o tym, co masz na sobie. Nawet w domu możesz wybrać wygodny, ale wciąż modny strój domowy , w którym dobrze wypoczniesz, poćwiczysz, popracujesz, a nawet upieczesz przysmak dla swoich bliskich ;-)

Czy widzisz siebie w domu? Robimy i jesteśmy szczęśliwi. Cieszmy się tym razem z różnymi małymi rzeczami, które wszyscy lubimy.

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?