−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 184 godzin 59 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Zrób to Boże Narodzenie

  07. 12. 2020      Ze świata mody

Boże Narodzenie. Czas, na który czekamy każdego roku ...

Czas do którego z pewnością należą płonące świece, a który kojarzy się z szeroką gamą zapachów.
Zapachowi nie można się oprzeć, powabnie, z urokiem prawdziwych Świąt Bożego Narodzenia, można go znaleźć również pod popularnymi markami Yankee Candle i WoodWick . Świece, woski zapachowe, a nawet kołki zapachowe do samochodów o nie tylko świątecznym aromacie to świetne wskazówki na prezent dla Twoich bliskich.

Spraw, by tegoroczne święta Bożego Narodzenia były słodką wanilią, nawet jeśli jej nie pieczesz lub pachniesz igłami, nawet jeśli masz sztuczne drzewo. Dzięki świeczkom WoodWick przyczyni się również do świątecznego dobrego samopoczucia i pękania drewnianego knota , co dodatkowo stworzy przyjemną, kojącą atmosferę w mieszkaniu, jakbyś siedział przy płonącym kominku.

Oszałamia Cię drzewnymi zapachami , szczyptą przypraw i zmysłowym bursztynem, takim jak te w Amber & Incense, zmysłowym czarnym pieprzem czy soczystym granatem.

Woodwick

Świeca Yankee

... zostały przekroczone w tym roku i oferują duży wybór świec nie tylko ze świątecznymi połączeniami zapachów, ale także wzorami. Czuć jabłka, cynamon, orzechy pekan, mandarynki lub mocny cynamon.

Taki prezent z pewnością ucieszy twoją mamę, babcię czy przyjaciółkę. Ale pomyśl też o sobie i powąchaj swoje Święta w domu (żebyś zazdrościł na przykład tych nieodpartych zapachów) :-)

Świeca Yankee

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?