Wskocz do wiosny!Wskocz do wiosny!Zakochaj się
fb
+48 691 429 847 (dni robocze, 8-15)

Sklepy stacjonarne Differenta.pl

Differenta - Rooseveltova 9,  Pilzno

Marki: Desigual, ConverseMelissaO bagSantoro London, Disaster Designs, Ops!Objects i wiele innych

Ten raj oryginalnych marek światowych od 2008 roku ma siedzibę w ul. Rooseveltova w Pilznie. W 2013 roku przenieśliśmy się do większego pomieszczenia kilka domów bliżej rynkowi i odrazu stworzyliśmy nowy design. Desigual w Pilznie na pewno nie zajdziesz w bardziej przyjemnym sklepie z przyjemniejszą obsługą.  A ponadto jesteśmy patriotami z Pilzna, więc kupując u nas, będziesz wspierać firmę z twojego miasta.
I właśnie dlatego zawsze będziemy robić wszystko dla twojego pełnego zadowolenia. Uśmiech na twojej twarzy jest naszym celem ;)

Telefon do sklepu: 776 300 503
Godziny otwarcia:
Pon-Pt 10:00 - 18:00
So       09:00 - 13:00
 


Odmienny oddział Pilzna
Odmienny oddział Pilzna

Odmienny oddział Pilzna

Odmienny oddział Pilzna

Jeśli nie jesteś z Pilzna, ale planujesz wycieczkę, zdecydowanie do nas pryjdź. Nie pożałujesz;) A jeśli do nas przyjść nie możesz, te wszystkie produkty i jeszcze ładniejsze znajdziesz dostępne w magazynie w twoim ulubionym sklepie internetowym www.differenta.pl. 
Spraw sobie radość i kilka ładnych modnych produktów zamów sobie wygodnie z domu. Dostarczymy je Tobie z miłością i troską ;)

A potem musisz tylko uśmiechnąć się z radości. Ponieważ to jest nasz cel ;)

Dziękujemy, że jesteś z nami już od 2008 roku. Bądź different!

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje