PREZENT! Skarpetki Happy Socks do butówPREZENT! Skarpetki Happy Socks do butówTEGO CHCĘ!
+48 691 429 847 (dni robocze, 8-15)

Mogę płacić przy odbiorze kartą?

Każdy dostawca oferuje różne sposoby płatności, dlatego zalecamy dowiedzieć się o tej możliwości dokładnie u konkretnego dostawcy.

 

Jak pakujemy?

Z miłością i starannością. 
  • Każdy produkt przed wysłaniem kontrolujemy ze starannością. Używamy wypełnienia, aby produkt podczas ewentualnego upadku pudełka na ziemie wszystko przeżył. 
  • Staramy się recyklować materiał opakowaniowy tak, abyśmy nie niszczyli środowisko naturalne. Pudełko poddane recyklingowi poznasz dzięki naklejce "EKO pudełko".
Ale mimo tego, w razie jakiegokolwiek problemu, prosimy o informację. Obiecamy, że wszystko rozwiążemy tak, aby każdy był w stuprocentach zadowolony. 
 

Kim jesteśmy?

Miłość do mody

Jesteśmy tutaj dla Ciebie już od 2008 roku. Na początku byliśmy niezadowoleni z nudnej czeskiej sceny modowej. Dlatego postanowiliśmy to zmienić. I wkładamy w to nasze serca. Ponieważ Ty o tym wiesz, i dzięki temu nas chyba kochasz… a my kochamy Ciebie, w związku z tym, za każdym razem, jest naszym głównym celem Twoje stuprocentowe zadowolenie.

Co to jest za piękno?

Pierwsza była hiszpańska marka Desigual, która cieszy się aktualnie bardzo dużą popularnością. Potem plastikowe pachnące buty Melissa, które do nas przywozimy z Brazylii. Trampki Converse, których nie może zabraknąć w garderobie żadnego miłośnika stylu. W Holandii odkryliśmy prawdziwą stylówkę - markę Scotch & Soda. W Anglii dwie marki pięknych akcesoriów - Disaster Designs i Santoro London. Potem martwiliśmy się tym, że buty Crocs są tutaj postrzegane tylko jako brzydkie "chodaki", więc pokazujemy, że produkują też piękne i wygodne balerinki. Kolorowe skarpetki Happy Socks, hiszpańską markę Culito from Spain lub stylowe bransoletki z Włoch Ops! Obiekts są już tylko wisienką na torcie. Ale to jeszcze nie wszystko ... cóż, warto się samemu przekonać ;) I nadal nie dobiegamy końca… ciągle jedziemy.

Nie jesteśmy tylko jednym z największych i najpopularniejszych czeskich sklepów internetowych modowych

  • nagrywamy dla Ciebie internetową telewizję modową Differenta TV
  • piszemy Differenta magazyn o modzie
  • tworzymy największą polską encyklopedię historii marek modowych

 

Jak wymienić / zwrócić produkt

Możesz zwrócić lub wymienić swój towar w ciągu 14 dni od dostarczenia zamówienia. Wystarczy wysłać nieużywane i niezniszczone produkty z powrotem na nasz adres wraz z kopią faktury lub kartką, na którą proszę dopisać, czy chcesz zwrócić lub wymienić towar. W przypadku wymiany, proszę podać za który produkt/rozmiar chcesz wymienić. W przypadku zwrotu, podaj numer konta bankowego, na który chcesz zwrócić pieniądze (również z numerem IBAN i swift do konta bankowego).

Adres (tutaj prosimy przysyłać wymiany i zwroty)
(Prosimy o napisanie dokładnego sformułowania adresu)

Przesyłkownia Differenta
ID: 9596421Plac Juliusza Słowackiego 143–400 Cieszyn
Polska

W przypadku butów, prosimy o wysłanie w niezniszczonym a nieoklejonym pudełku. W przypadku odzieży i akcesoriów, metki są dowodem na to, że produkt nie był używany.

Ze względów higienicznych bielizna nie podlega zwrotowi lub wymianie. 

Chcę reklamować produkt. Jak to zrobić?

W przypadku reklamacji należy zwrócić towar wraz z kopią faktury i opisać wadę do przesyłki. 
Adres to:

Przesyłkownia Differenta
ID: 9596421Plac Juliusa Słowackiego 143–400 Cieszyn
Polska 


Postaramy się rozwiązać Twoją reklamację tak szybko, jak to możliwe. Należy jednak pamiętać, że nie jesteśmy producentem, lecz sprzedawcą. Musimy skontaktować się odnośnie każdej reklamacji bezpośrednio z producentem, co może przedłużyć rozpatrzenie. Ale nigdy nie przekroczy 14 dni danych ustawą.

O sposobie rozpatrzenia twojej reklamacji będziesz poinformowany wiadomością e-mail lub pracownikiem obsługi klienta.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje